Seko mums Šodien saziedoti jau 4,307.60 €

Palīdzība Vladislavam Izoitko

Vladislavam no Rīgas ir 7 gadi un smaga diagnoze – bērnības autisms. Vladislavam patīk zīmēt, atveidot dažādus tēlus un dejot. Par to, ka dēliņam ir autisms, ģimene uzzināja, kad puikam bija 4 gadiņi. Pēc tam sekoja neskaitāmas pārbaudes, speciālistu apmeklējumi un attīstošās nodarbības. Vladislavs jau vairāk nekā 3 gadus regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības un tajās jūtas laimīgs un piepildīts. Nodarbībās viņš daudz ir iemācījies – komunikācijas prasmes ar līdzcilvēkiem, pašaprūpes prasmes, uzvedību un emociju kontroli. Nodarbības nedrīkst pārtraukt, tās jāturpina. Vladislavam speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā, viena nodarbība maksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4800 eiro un tuvinieki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Vladislavam!

 

Projekts ievietots portālā 27.07.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Markam Bindukam

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Viesturam Veisam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 810.74 €