Seko mums Šodien saziedoti jau 1,222.26 €

Palīdzība Vladimiram Carjovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Februārī plānota vizīte pie zobārsta, trūksotošo summu ģimene piemaksās paši. Atskaite tiks publicēta mēneša laikā kopš rēķina apmaksas. 

Vladimiram no Rīgas ir 38 gadi, viņam ir šizofrēnija, slimo kopš bērnības, viņam noteikta šobrīd 2.grupas invaliditāte, strādāt viņš nespēj. Viņš ir pieskatāms un uzraugāms, viņu ir bīstami atstāt vienu. Mamma ir pensionāre, tētis nieru dialīzes pacients. Vladimirs pie zobārsta sen nav bijis, jo ļoti baidās un ar viņu grūti sarunāt doties pie zobārsta un apsēsties krēslā. Vladimirs naktī griež zobus, zobi ir ļoti sliktā stāvoklī. Šobrīd Vladimiram iekaisušas 4 zobu saknes, kas ir jārauj, lai infekcija neizplatītos tālāk.  Zobu raušanu un labošanu var veikt tikai vispārējā narkozē, kas izmaksās 350 eiro un kopā ar zobu raušanu var izmaksāt līdz 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību!

Projekts ievietots portālā 09.02.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 457.60 €