Seko mums Šodien saziedoti jau 1,439.26 €

Palīdzība Violai Babenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Viola ir no Rīgas. Ikdienā sievietei patīk aktīvi pavadīt laiku, taču pagājušajā gadā sāpēm mugurā, sākotnēji pat nepievērsa uzmanību. Sāpes nerimās, Viola apmeklēja gan neirologu, kurš neko neatklāja, gan veica dažādas analīzes, kuras bija normas līmenī. Neviens ārsts nespēja sievietei palīdzēt. Pusgada laikā Violas veselības pasliktinājās, līdz tam, ka nespēja piecelties no gultas. Tikai gada nogalē, sieviete nokļuva pie speciālstiem, kuri veica pārbaudes, kas atklāja audzēju - plaušas adenokarcinomu.

Onkoloģiskā saslimšanā katra diena ir no svara, līdz ar to Violai palīgā atsaucās draugi un radi, kas ātri sazinājas ar Izraēlas klīniku, kas sāka Violas atveseļošanās posmu. Tika atrasti medikamenti un nozīmēta ķīmijterapija, kas Violai var palīdzēt. Izraēlā uzsāktā ārstēšana tika turpināta Latvijā. Katrs kurss, reizi trijās nedēļās, izmaksā 5800 EUR. Violai nepieciešamas četras devas par kopējo summu 23 200 eiro apmērā. Šāda summa sievietes ģimenei nav, jo visi ģimenes līdzekļi jau ir iztērēti, lai ārstētos Izraēlā, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Violai uzvarēt smago slimību, dzīvot un redzēt, kā izaug viņas mīļie mazbērni! 

 

Projekts ievietots portālā 27.07.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzība Intai Boterei

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 674.60 €