Seko mums Šodien saziedoti jau 10,719.29 €

Palīdzība Viktoram Sproģim

Mērķis: 8 gadus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4730

Viktoram ir astoņi gadi. Viņš dzima priekšlaicīgi - 29. grūtniecības nedēļā un svēra pusotru kilogramu. Bērnu cerebrālā trieka ir tā, kas liek puisim staigāt uz pirkstgaliem un neļauj nostāvēt uz kreisās kājas. Zēns mācās parastajā skolā, apmeklē mūzikas skolu un aizrautīgi spēlē futbolu un basketbolu, labprāt lasa grāmatas. Šobrīd viņu priecē mazā māsiņa Beatrise.

 Zēnam nepieciešams turpināt rehabilitāciju Truskavecā, kas jau devusi labus rezultātus, kā arī delfīnu terapija, kas iespējama Jevpatorijā, Baltezerā un Vaivaros. Viktors nostiprinās līdzšinējos uzlabojumus, bet vecākiem tam visam pietrūkst līdzekļu.

2009. gada oktobrī- novembrī Olainē  Supernetto veikalā ziedojumu kastītēs Viktoram Sproģim tika saziedoti 820,35 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.08., pēdējās izmaiņas 14.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Arturam Levickim

Palīdzība Guntaram Lāčkokam

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 269.67 €