Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Palīdzība Vijai Amosovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, saziedotā summa ir pietiekoša tuvākajā laikā plānotajai ārstniecībai.  

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par tik dāsnu dāvanu Vijai dzimšanas dienā, kad tika saziedota visa sākotnēji nepieciešamā summa un vēl vairāk! Ziedojumu piesaiste vēl netiek noslēgta pēc ģimenes lūguma to turpināt, jo visas ārstēšanās izmaksas vēl nav zināmas un tiks precizētas atkarībā no ķīmijterapijas rezultātiem. 20.07.2017. 

19. jūlijā Vijai palika 30 gadi, taču šo jubileju viņa sagaida slimnīcā prom no savām meitiņām – vienu mēnesi un dažas dienas vecās Lotes un 1 gadu 8 mēnešus vecās Laumiņas.

Kopš Lotes gaidību septītā mēneša Vijai bija regulāra vemšana, ko mediķi norakstīja uz grūtniecības toksikozi. Vijas meitiņa pasaulē nāca ar ķeizargrieziena palīdzību, jo Vija bija novārgusi un pēc mazulītes piedzimšanas  svēra vien 43 kilogramus. Mediķi mierināja, ka bērniņš vairs nespiež kuņģi, nemitīgā vemšana pāries un pašsajūta uzlabosies. Tomēr tā nenotika un Vija izlēma veikt kuņģa pārbaudi - endoskopiju, kas atklāja šokējošu diagnozi  -  ļaundabīgu kuņģa audzēju.

Nekavējoties Viju ievietoja slimnīcā, kur steidzami tika uzsāka barošana caur sistēmu, jo Vija jau varēja nomirt no bada. 28. jūnijā tika veikta operācija, kuras laikā konstatēts liels, neoperējams audzējs, kas izpleties pa visu kuņģi. Vijai tika ievietota stoma, lai tādējādi nodrošinātu pārtikas uzņemšanu. Divas dienas vēlāk nāca nākošais šoks. Ārstu konsīlijs nozīmēja Vijai tikai simptomu mazinošu terapiju ģimenes ārsta uzraudzībā. Vijai ieteica doties mājās un samierināties ar šo likteņa triecienu, pavadīt pēdējās dienas kopā ar saviem mīļajiem, jo ārstēšana nav iespējama.

Ar radu un draugu palīdzību Vijai tika meklētas ārstēšanas iespējas ārzemēs. Tika pieņemts lēmums doties uz Hadassah Universitātes slimnīcas kuņģa un zarnu onkoloģijas nodaļu Izraēlā un veikt tur piedāvāto ķīmijterapiju, pēc tās, audzējam samazinoties – operāciju.

Šobrīd Vija jau saņēmusi vienu ķīmijterapijas kursu, vienu nakti jau varējusi gulēt bez vemšanas. Tas ir devis cerību uz dzīvību. Tomēr ārstēšanās izmaksas ģimene nespēj segt pašu spēkiem un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Viena ķīmijterapija ar 3 dienu uzturēšanos slimnīcā izmaksā 4679 eiro, kopā nepieciešamas 7 ķīmijterapijas  ik pēc 2 nedēļām par kopējo summu 32753 eiro.  Uzturēšanās izdevumi 3 mēnešu garumā izmaksā līdz 7890 eiro. Izmeklējumi un ārstu konsultācijas 4679 eiro. Iespējams tie vēl nav visi izdevumi, ārstniecības procesā var rasties izmaiņas un papildus izdevumi, kas tiks precizēti.

Šī ārstēšana ir Vijas vienīgā cerība. Palīdzēsim Vijai! Palīdzēsim mazajām meitiņām Laumiņai un Lotei būt kopā ar savu mammīti!

Projekts ievietots portālā 19.07.2017

Projekts noslēgts 07.08.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Raitim Garozam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €