Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Vēsmai Joelai

Vēsmai nozīmēti citi medikamenti, ko šobrīd apmaksā valsts. Saziedotie līdzekļi tik lietoti citām ārstešanās vajadzībām. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Vēsma ir jelgavniece ar kuplu ģimeni - ar vīru izaudzināti trīs bērni un šobrīd tiek audzināti un mīļoti pieci mazbērni. Abi ar vīru ir diplomēti lauksaimnieki, viņu hobijs ir arī biškopība. ''Bites nomierina, dod jaunu enerģiju un arī ārstē,'' stāsta Vēsma.

Sieviete jau 12 gadus cīnās ar ļaundabīgu krūts audzēju. Visu šo laiku iztika ar pašas līdzekļiem, bet šobrīd, lai dzīvotu, ir nepieciešama jauna terapija ar ļoti dārgu medikamentu Everolimus. Zāles izmaksā 2378,19 eiro mēnesī, līdz gada beigām nepieciešami 14 269,14 eiro. Šādi līdzekļi nav ne Vēsmai, ne viņas ģimenei nav.

Palīdzēsim Vēsmai dzīvot un piedzīvot vēl daudz skaistu dienu ar savu ģimeni un turpināt nodarboties ar savu iemīļoto biškopību!

Projekts ievietots portālā 06.07.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Pirms lido, iestādi koku!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €