Seko mums Šodien saziedoti jau 5,659.70 €

Palīdzība Vandai Reisai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Vanda ir no Saldus novada, pēdējos 20 gadus viņa strādāja Ezeres pagasta pārvaldē. Viņai ir dēls un meita, divas mīļas mazmeitiņas. Diemžēl dzīve Vandai ir nesusi ļoti lielas skumjas - dēls jau daudzus gadus ir 1.grupas invalīds un pati uz 60 gadu dzimšanas dienu saņēmusi skaudru ziņu - atklāts ādas vēzis - melanoma.

Pirms trīs gadiem Vandai atklāja melanomu labajā pēdā, tika pārciestas trīs operācijas divu mēnešu laikā. Tam visam pāri ir apjukums, neziņa un depresija par tālāko dzīvi. Tika uzsākta imūnterapija, kas nedeva gaidīto rezultātu un slimība turpina progresēt - mezgli plaušās, slikta pašsajūta un pastiprināta svīšana. Lai ārstētu smago slimību ārstu konsīlijs ir nozīmējis ļoti dārgas zāles -Yervoy. Vanda vērsīsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā pēc individuālas kompensācijas, bet cerības gūt daļēju kompensāciju ir mazas. Ārstēšanās ir jāuzsāk pēc iespējas ātrāk, bet līdzekļu zāļu iegādei nav. Vandai ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 6 652 eiro*, kopā 4 kursiem nepieciešami 26 608 eiro. Šādi līdzekļi viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Vandai uzvarēt cīņu ar smago slimību!

* summa precizēta 20.09.2023. 

Projekts ievietots portālā 11.07.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Keitai Vītiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 594.30 €