Seko mums Šodien saziedoti jau 500.00 €

Palīdzība Valteram Lupkinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Valteram nepieciešamā summa saziedota.

Ar mazo Valteru ir interesanti sarunāties, kaut arī viņam ir tikai 5 gadi. No puisēna izstaro zinātkāre par pasaulē notiekošajām lietām, viņš ir liels vērotājs, sapņotājs un prātvēders. Viņš 5 gados jau lasa, aizraujas ar rēķināšanu un automašīnām. Valters šobrīd sapņo kļūt par autovadītāju, kā katrs zēns viņa vecumā. Puisēns šogad septembrī uzsāka savas bērnudārza gaitas, kas viņam ļoti patīk, jo apkārt ir bērni, rotaļas, blēņu darīšana, pasaules izzināšana un kopīga sapņošana.

Valters piedzima ar iedzimtu slimību – Spina Bifida un jau pirmajos trīs mēnešos puisēns pārdzīvoja trīs smagas operācijas, kas vien nozīmē, ka viņš ir liels varonis un cīnītājs. No pašas mazotnes puisēna ikdiena ir regulāra rehabilitācija, speciālistu konsultācijas, procedūras, kas prasa izturību gan puikam, gan viņa mammai. Valtera ikdienas lielākie palīgi ir viņa speciālās ortozes un ratiņkrēsls. Bez šiem palīgiem Valters nevarētu pārvietoties. Šobrīd puisēns ir izaudzis, un viņam nepieciešamas jaunas ortozes un speciālā sēdēšanas sistēma ratiņkrēslā, kas palīdz noturēt Valteru pareizā pozā, atslogo muguru un neveido jaunas deformācijas. Šie palīglīdzekļi izmaksā milzīgas summas, kuras ne Valters, ne viņa mamma nespēj apmaksāt.  Lai kā gribētos, bet diemžēl valsts nosedz tikai nelielu daļu no šīs summas, un Valtera mammai jāmeklē pašai iespējas nosegt atlikušās izmaksas. Sēdēšanas sistēma maksā 3600 eiro. Ortožu izmaksas sastāda 8440.84 eiro, daļu summas 2500 eiro apmērā apmaksās valsta, ģimenei pašiem jāmaksā 5940.84 eiro. Kopā nepieciešami 9540.84 eiro.

Mēs kopā varam iepriecināt Valteru un palīdzēt piepildīt viņa sapņus! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.11.2021

Projekts noslēgts 23.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kristiānam Griezem

Palīdzība Markusam Sidorovam

Dakteris POGA

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 538.64 €