Seko mums Šodien saziedoti jau 10,919.29 €

Palīdzība Valērijai Žukovai

Mērķis: 8 gadus vecas meitenītes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6900

Valērija ir dzīvespriecīga, zinātkāra 8 gadus veca meitene. Uzstādītā diagnoze- bērnu cerebrālā trieka. Meitene patstāvīgi nevar sēdēt, staigāt un ēst.
Ļoti mīl dzīvniekus. Valērija patstāvīgi un brīvi lasa. Interesējas par visu, kas notiek apkārt.
 Nacionālajā Rehabilitācijas centrā "Vaivari" 2009. gadā meitenītei tika veikta smaga 6 stundu operācija. Sakarā ar to turpmāk neatņemama sastāvdaļa Valērijas veselības uzlabošanai ir rehabilitācijas kursi.
 Šīs ārstēšanās un rehabilitācijas Valērijas vecāki veic ar cerību un pārliecību, ka viņi iemācīs Valērijai sēdēt, staigāt, skriet. Būt veselai un pilnvērtīgai.

Valērijai var palīdzēt Ļvovas klīniskais rehabilitācijas centrs, ortopēdiskais rehabilitācijas centrs Jevpatorijā, Sevastopolē. Nepieciešama lāzeroperācija Tulā.
Diemžēl ģimenei pašiem trūkst naudiņas sanatoriju apmeklējumam, tādēļ viņi lūdz jūsu atbalstu.

Līdzcilvēku atbalsts ir ļoti būtisks. Palīdzēsim Valērijai!


2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Valērijai Žukovai tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 08.01.2010. un 16.03.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Viesturam Zariņam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 469.67 €