Seko mums Šodien saziedoti jau 81.00 €

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Vadimam ir 8 gadi, un zēns uzsāka skolas gaitas 1. klasē. Neizmērojams ir viņa prieks katru dienu doties uz skolu, mācīties un būt kopā ar saviem vienaudžiem. Vadima pasaule ir atvērusies jauniem draugiem, ikdienas notikumiem un piedzīvojumiem. Nav lielāka prieka puisēna vecākiem dzirdēt no skolotājas: “Viņam izdodas!”.

Vadima pasaulē nākšanas stāsts ir ļoti īpašs – viņš piedzima krietni ātrāk pirms noliktā laika - 30 grūtniecības nedēļā un svēra vien 1600 gramus. Vadimam ir dvīņumāsa, kas ir viņa tuvākais un labākais draugs, cīņubiedrs, atbalsts un reizē dzinējspēks. Neilgi pēc dzimšanas puisēnam tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un sākās neskaitāmi rehabilitācijas kursi, ārsti un vairākas operācijas, lai Vadims varētu patstāvīgi sākt staigāt.

Vadims kopš dzimšanas ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un bez kurnēšanas iesaistās rehabilitācijas nodarbībās un aktivitātēs. Vadima fizioterapeite mazo censoni raksturo kā ļoti gādīgu, sirsnīgu, dzīvespriecīgu un empātisku pacientu.  Vadims vienmēr apjautāsies par savu līdzcilvēku pašsajūtu un ļoti pārdzīvo, ja kādam notikusi neveiksme. Zēns ir arī liels sapņotājs un vērotājs. Vēl aizvien Vadims ir liels Lego rotaļlietu fans un katru mīļu brīdi būvē lidmašīnas un kosmosa kuģus, spēlējas ar savām māsiņām, aktīvi ar mammu radoši darbojas – veido no māla priekšmetus, aplicē un griež. Kopā ar ģimeni, kad vien iespējams, dodas uz dažādiem kultūras pasākumiem.

Ar līdzcilvēku atbalstu Vadims saņēma ļoti intensīvu rehabilitāciju gandrīz divu gadu garumā, un rezultāti ir ļoti iepriecinoši. Vadima fiziskajā attīstībā lēnām notiek uzlabojumi, un par to mums visiem ir liels prieks. Vadima rehabilitācija ir jāturpina un ģimene lūdz atkārtotu atbalstu, jo nepieciešami 6570 eiro. Ģimenē kopā aug 3 bērni, vajadzību un izdevumu ir ļoti daudz, tādēļ  šobrīd ir  grūti nodrošināt Vadima rehabilitācijas izdevumus. Vecāki ļoti daudz līdzekļus dēliņa veselībā un attīstībā iegulda no saviem līdzekļiem.

Palīdzēsim mazajam sapņotājam Vadimam, jo viņam jāpiepilda lieli plāni savā dzīvē! Mēs viņu atbalstīsim!

 

Projekts ievietots portālā 26.10.2021

Projekts noslēgts 27.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Guntaram Lāčkokam

Palīdzība Venitai Elerei

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Palīdzība Arttu Mikael Airiainen

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

162 266.92 €