Seko mums Šodien saziedoti jau 1,117.50 €

Palīdzība Unai un Miķelim Slavinskiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Unai un Miķelim nepieciešamā summa saziedota.

Una un Miķelis ir jaunākie bērni Evijas ģimenē. Unai ir 8 gadi, un Miķelim 6 gadi. Abi dzīvespriecīgi, draudzīgi un zinātkāri. Gan Unai, gan Miķelim agri bērnībā ir diagnosticēti autiskā spektra traucējumi un ģimene līdz šim ir ieguldījusi lielu darbu māsas un brāļa attīstības veicināšanā. Lai Una un Miķelis sāktu runāt un komunicēt, abi regulāri tika vesti uz ABBA terapijas nodarbībām, ergoterapiju, mūzikas terapiju, logopēda nodarbībām, peldēšanu un zirga izjādēm.

Ģimenei tie ir bijuši un vēl joprojām ir lieli izdevumi, bet ieguldītais darbs ir vainagojies ar panākumiem, jo Una šoruden ir uzsākusi skolas gaitas vispārizglītojošā skolā. Miķelis vēl apmeklē bērnudārzu, bet arī gatavojas skolas gaitām.

Ģimene ir paveikusi tik daudz, tomēr vēl nepieciešamas audiologopēda nodarbības valodas attīstībai gan Unai, gan Miķelim. Kopā nepieciešami 500 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Mēs visi kopā to varam paveikt!

Projekts ievietots portālā 01.10.2019

Projekts noslēgts 11.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Programma AVANTI

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

891 578.07 €