Seko mums Šodien saziedoti jau 212,244.59 €

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Mērķis: rehabilitācija  4 gadus vecam zēnam

 Gadā nepieciešams: 2592 lati.

Tomasam ir iedzimta muguras slimība – spina bifida. Lai nebūtu mugurkaula deformācija un zēnam būtu pēc iespējas pareizāka stāja bija nepieciešamas ortozes gan kājām, gan krusta muguras rajonā.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai Tomasam nepieciešamās ortozes tika iegādātas. Liels paldies visiem ziedotājiem, kas palīdzēja! 
Zēns pateicoties speciālām ortozēm, kas tika izgatavotas Berlīnes klīnikā ir iemācījies pats stāvēt un pieturoties staigāt.
Tomass ir ļoti gudrs zēns. Viņam patīk lego, grāmatas, dzīvnieki. Lai Tomass pats varētu staigāt bez citu palīdzības viņam vēl ir daudz jāstrādā. Zēns ļoti grib iemācīties, staigāt, spēlēt futbolu, pats lasīt sēnes un ogas, skriet kā visi bērni.

Tomasam jāturpina ārstēšanās. Ir nepieciešams saņemt reitterapiju, ūdensprocedūras, speciālo vingrošanu.
 Kopā gadā nepieciešami 2592 Ls.

Palīdzēsim Tomasam piepildīt viņa sapni – staigāt!

 Projekts ievietots portālā: 08.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Teo Dučkenam

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 756 905.13 €