Seko mums Šodien saziedoti jau 1,494.44 €

Palīdzība Tomasam Ēķim-Visockim

Tomasam ir 6 gadiņi. Bioloģiskā mamma puisīti pameta, atstājot to slimnīcā. Zēns jaunajā ģimenē ienāca piektajā dzīves dienā. Te viņš ir gaidīts, aprūpēts un mīlēts.

Tomass pasaulē nāca bez sarežģījumiem un grūtībām, pēc pediatra teiktā, vesels bērniņš. Zēns strauji auga, attīstījās, taču nerāpoja. Ārsts konstatēja Tomasam roku muskuļu distoniju un nozīmēja fizioterapijas kursu, kas situāciju uzlaboja un 11 mēnešu vecumā puisītis sāka rāpot un drīz vien arī patstāvīgi staigāt. 2.2 gadu vecumā Tomass sāka apmeklēt bērnudārzu, kur vecāki un pedagogi ievēroja, ka zēns ir ļoti piesardzīgs, bailīgs, nedrošs uzdevumu izpildē, labprātāk neatbild, klusē. Zēnam grūti nodibināt kontaktu ar citiem bērniem un pieaugušajiem, valodas aktivitāte ir zema, izpratne daļēja, un skaņu izruna traucēta. Tomass kopš agrīna vecuma sūkā īkšķīti, aizmiegot, vai kad ir satraucies. Zēnam ir kavēta valodas attīstība un sociālo prasmju veidošana.

Lai Tomasu pilnvērtīgi sagatavotu skolai, ārsts rekomendē logopēda un alternatīvās izglītības uzvedības terapiju. Vienas nodarbības cena ir 18 eiro. Mēnesī nepieciešamas 5 logopēda un 5 uzvedības terapijas nodarbības. Lai Tomasam nodrošinātu nodarbības 6 mēnešu garumā, kopā nepieciešami 1080 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav.

Palīdzēsim Tomasam!

Projekts ievietots portālā 21.11.2018

Projekts noslēgts 26.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Poga

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem

Stiprini stipros

Palīdzība Anatolijam Kazlauskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 153.41 €