Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Timofejam Nikolajevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Timofejam nepieciešamā summa saziedota.

Timofejam no Jelgavas drīz paliks 6 gadi. Puisēns dzima smagās dzemdībās un viņam ir noteikta diagnoze - cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, multiplas locītavu kontraktūras un gūžu locītavu subluksācija. Timofeja diagnoze ļoti ierobežo zēna ikdienas aktivitātes, jo zēns nerunā un var pārvietoties tikai guļus-veļoties. Bet neskatoties uz zēna grūtībām, viņš ir ļoti smaidīgs, draudzīgs un emocionāls zēns. Timofejs bieži ar savām emocijām var apkārtējiem pateikt to, kas viņam patīk un to, kas nepatīk. Zēnam patīk arī pasapņot un paslinkot.

Timofeja vecāki ikdienā dodas darba gaitās un zēnu pieskata mīļa auklīte. Pēc darba un brīvdienās Timofeja vecāki dara visu iespējamo, lai zēns attīstītos un uzlabotu savu veselības stāvokli. Vecāki kopā ar Timofeju vingro, apmeklē dažādu speciālistu nodarbības.

Timofeja nodarbības speciālistu uzraudzībā nedrīkst pārtraukt un tās nepieciešamas visu gadu. Zēnam ir rekomendēta regulāra rehabilitācija - logopēds, ergoterapija, fizioterapija un intelektuāli attīstošas nodarbības, kas kopā veselam gadam izmaksā EUR 2720 un ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu un tā lūdz mūsu atbalstu.

 Mums kopā jāpalīdz Timofejam! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 28.01.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

POGA uz riteņiem

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €