Seko mums Šodien saziedoti jau 665.00 €

Palīdzība Timofejam Nikolajevam

Sirsnīgs paldies, Timofejam nepieciešamā summa ir saziedota.

Timofejam aprīlī apritēs 5 gadi. Zēnam ir noteikta diagnoze bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, kā arī multiplas locītavu kontraktūras un gūžu locītavu subluksācija. Timofejs šobrīd nerunā un pārvietojas guļus, veļoties. Timofejs ir ļoti emocionāls un, kaut arī nerunā, ar emocijām spēj parādīt, kas viņam patīk un kas nepatīk.

Zēnam ikdienā ir mīļa auklīte, kas liels palīgs ģimenei, jo mamma un tētis katru dienu dodas uz darbu. Kad vecākiem ir brīvs, tie kopā ar Timofeju mājās vingro un kopā dodas pie logopēda un fizioterapeita.

Timofejam ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija, lai zēns attīstītos gan fiziski, gan garīgi. Ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu, lai nodrošinātu regulāru un kvalitatīvu rehabilitāciju. Timofeja ģimene vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt. Lai Timofejs attīstītos, ļoti nepieciešamas 16 fizioterapijas nodarbības, 40 audiologopēda nodarbības un 10 delfīnterapijas nodarbības Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izdevumu apmaksa. Kopā nepieciešami 2532 eiro, no kuriem 912 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1620 eiro. 

Mums jāpalīdz Timofejam. Kopā mums tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 30.03.2020

Projekts noslēgts 16.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Es apņemos

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Dakteris Delfīns

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

594 001.60 €