Seko mums Šodien saziedoti jau 10,919.29 €

Palīdzība Stefanijai Dolgovai

Mērķis: 5 gadus vecas meitenes rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 2310

Stefanijai ir pieci gadi un viņa jau saprot, ka atšķiras no citiem bērniem – meitene nestaigā. Stefanija piedzima 27.grūtniecības nedēļā un svēra tikai 1800 gramus. Pirmos savas dzīves mēnešus viņa pavadīja inkubatorā un cīnījās par savu dzīvībiņu. Pirmos trīs savas dzīves gadus Stefanija pavadīja intensīvi ārstējoties - gan slimnīcā, gan poliklīnikā, gan rehabilitācijas centrā „Vaivari”.
Pašlaik meitene apmeklē bērnudārzu, kā arī individuālās mūzikas un vispārējās attīstības nodarbības. Stefanija ir ļoti jautra, smaidīga un maiga meitene.
Stefanijas māmiņa ļoti grib palīdzēt savai meitai kļūt līdzvērtīgai citiem bērniem, jo emocionālā un intelektuālā attīstībā Stefanija neatpaliek no vienaudžiem. Tādēļ arī vasarā meitenei tika veikta operācija. Tomēr māmiņas cerības nepiepildījās un Stefanijai joprojām nestaigā.
Pateicoties sabiedrības atbalstam Stefanijai bija iespēja iziet rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Meitenei ir veselības uzlabojumi.
Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Ukrainā. Viena šāda rehabilitācijas kursa izmaksas ir 2310 latu. Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.  Palīdzēsim Stefanijai!

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Stefanijai Dolgovai  tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Kristīnai Koniševskai

Palīdzība Guntaram Lāčkokam

Palīdzība Aigaram Mežulim

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 469.67 €