Seko mums Šodien saziedoti jau 794.00 €

Palīdzība Sofijai Zaicevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Sofijai nepieciešamā summa saziedota.

Sofijai ir 13 gadi. Sofija dzimusi dvīņu grūtniecībā kā otrais bērniņš ar ķeizargrieziena palīdzību. Brālītis ir vesels, bet Sofijai ir jācīnās par savu veselību. Dvīņu grūtniecība un smagās dzemdības nopietni ietekmējušas viņas veselību. Jau kopš dzimšanas meitenīte tiek novērota pie neirologa, rehabilitologa un citiem speciālistiem. Sofijai ir personības un uzvedības traucējumi. Fiziskās un garīgās attīstības aizture. Meitene sāka runāt tikai pirms piecu gadu vecuma.

Šobrīd Sofija mācās 6. klasē. Ikdienā problēmas sagādā izveidot ilgstošu kontaktu ar līdzcilvēkiem, kā arī viņai nepadodas komunikācija ar saviem vienaudžiem skolā un piemājas pagalmā. Sofija jau ir saņēmusi ziedotāju atbalstu, kas nodrošināja attīstošās nodarbības veselu gadu, un meitenes vecāki ir neizsakāmi pateicīgi. Pateicoties saņemtajai terapijai, Sofija ir kļuvusi patstāvīgāka, uzlabojušās komunikācijas prasmes.

Speciālisti rekomendē Sofijai īpašu terapiju – Tomatis terapiju. Tomatis terapijas metode ir neirosensorā smadzeņu stimulācija. Šāds terapijas kurss izmaksā 726 eiro un nav iekļauta valsts apmaksātajos pakalpojumos. Sofijas vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai nodrošinātu savai meitai šo terapiju.

Palīdzēsim Sofijai!

Projekts ievietots portālā 13.09.2021

Projekts noslēgts 21.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Valteram Salmiņam

Emīlam un Andžejam Zalužinskiem

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 590 865.54 €