Seko mums Šodien saziedoti jau 1,235.00 €

Palīdzība Sofijai Pīgoznei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Sofijai nepieciešamā summa saziedota.

Sofijai no Rēzeknes novada ir 6 gadi un uzstādīta diagnoze autisms. Meitenītei ir valodas un garīgās attīstības traucējumi. Sofija ikdienā apmeklē bērnudārzu kopā ar savu mammu, kas ir viņas asistents. Pēc bērnudārza meitenītes dzīve pārsvarā rit pie dažādiem speciālistiem un nodarbībām. Sofija apmeklē logopēda nodarbības, audiologopēda nodarbības, fizioterapiju, ergoterapiju, mākslas terapiju, mūzikas terapiju un speciālo pedagogu. Ģimene iegulda visus līdzekļus un resursus, lai varētu palīdzēt Sofijai. Kopš pagājušā gada Sofija jau ir izgājusi vairākus Tomatis terapijas un ABA terapijas kursus. Sofija šobrīd jau var pateikt dažus vārdus un izteikt savas vajadzības un vēlmes. Meitenīte lēnām spēj patstāvīgi saģērbties un izmantot labierīcības. Sofija palikusi daudz mierīgāka un nosvērtāka, daudz vairāk spēj sadarboties ar saviem vienaudžiem un izrāda par to lielu interesi. Sofijas dusmu lēkmes paliek aizvien mazākas, un meitenīte spēj uzklausīt vecāku mierinājuma vārdus un nomierināties.

Sofijas lielākais dzīves draugs ir viņas vecākā māsa, kura viņa ļoti gaida pārnākam no skolas. Abas kopā spēlējas, dzied un zīmē.

Sofijas speciālisti iesaka attīstošās nodarbības nepārtraukt, jo rezultāti ir ļoti iespaidīgi un darbs jāturpina. Lai Sofija varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības un audiologopēdu ļoti nepieciešami līdzekļi un meitenītes ģimene lūdz mūsu atbalstu. Gadam nodarbībām nepieciešami 5000 eiro un kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Sofijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Projekts noslēgts 08.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 782 113.54 €