Seko mums Šodien saziedoti jau 93.00 €

Palīdzība Sarmītei Mustei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo ziedojumi ir pietiekoši, lai pabeigtu ārstniecību. 

Sarmītei ir 52 gadi. Lai arī Sarmīte pēc izglītības ir ekonomiste, strādājusi par veikala vadītāju, pēdējos 10 gadus viņa strādāja bērnudārzā par audzinātājas palīdzi. Sarmītei ļoti patīk dārza darbi, viņa sapņo iemācīties aust vai gleznot. Sarmīte ar vīru izaudzinājusi 3 bērnus. Jaunākajam dēlam ir 17 gadi, abas meitas jau ir pieaugušas. Ģimene dzīvo Burtnieku novada Rencēnu pagastā. 

Pirms 2 gadiem Sarmītei tika atklāts ļaundabīgs resnās zarnas audzējs, lai gan iepriekš tika diagnosticēts un ārstēts čūlainais kolīts. Tika veikta operācija, nozīmēta ķīmijterapija. Jau pirms gada Sarmītei tika nozīmētas zāles, kas jālieto kopā ar ķīmijterapiju, kas veicina ķīmijterapijas iedarbību. Sarmītei nebija līdzekļu, lai zāles iegādātos, Nacionālais veselības dienests finansējumu šim zālēm Sarmītei atteica. Tomēr ārstu konsīlijs atkārtoti ir norādījis, ka šīs zālēs Sarmītei ir jālieto.  Tādēļ Sarmīte lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegāde. Sarmīte saka: “Gribētos vēl dzīvot un palīdzēt auklēt mazbērnus” saka Sarmīte, kurai šajā vasarā gaidāms pirmais mazbērniņš.

Viena kursa cena ir 833.82 eiro pirmo kursu, pēc tam dārgāk - ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 1250.73 eiro, kopā nepilnu 5 mēnešu garumā nepieciešami 9 kursi par kopējo summu 10839.66 eiro.  

Palīdzēsim Sarmītei!

Projekts ievietots portālā 06.04.2017

Projekts noslēgts 04.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Rūpju bērnu māmiņām

Gaisma mūsu brīvībai!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 016 562.30 €