Seko mums Šodien saziedoti jau 1,539.12 €

Palīdzība Sandrai Martinai Liepiņai

Sandrai Martinai ir 10 gadi un meitene ir vecākais bērns ģimenē. Sandra ir īpašais bērns, viņai ir viegla garīga atpalicība, runas attīstības aizture, nekontrolēta enurēze un enkoprēze, ar ko ģimene saskaras ikdienā. Sandra, pateicoties ziedotāju atbalstam, ir divas reizes bijusi uz delfīnterapiju, kas bijis ļoti nozīmīgs kāpiens Sandras attīstībā. Ģimene ļoti vēlas Sandrai sagādā vēl vienu intensīvo delfīnterapijas kursu. Šāds kurss Klaipēdas delfinārijā izmaksā 1200 eiro, un ģimene lūdz mūs atbalstu, jo vienīgais pelnītājs ir Sandras tētis, bet vajadzību un izdevumu ir ļoti daudz. Diemžēl Sandras mamma nevar strādāt algotu darbu, jo meitiņas aprūpe un izglītošana prasa lielas pūles un spēku. Ģimenē aug vēl viens bērniņš, kas prasa uzmanību un rūpes.

Sandras dzīvē parādās arvien jaunas aizraušanās. Līdz šim tie ir bijuši zirgi, un šogad terapeitiskos nolūkos meiteni vecāki sākuši vest uz mūzikas terapiju, un par lielu iepriecinājumu Sandra izvēlējās apmeklēt mūzikas skolu. Tas meitenei sagādā lielu prieku. Ģimenei tā ir papildus slodze, bet nekas tā neiepriecina vecākus kā Sandras aizraušanās ar mūziku un vēlme izglītoties.

Palīdzēsim Sandrai!

Projekts ievietots portālā 13.04.2021

Projekts noslēgts 02.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Martai Zeilišai

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Dominikam Vilcānam

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 468.78 €