Seko mums Šodien saziedoti jau 10,694.29 €

Palīdzība Sandim Keiselim

Mērķis: Rehabilitācija 3 gadus vecam zēnam
Gadā nepieciešams: 2410

Sandis ir 3 gadīgs zēns, kurš piedzīvojis smagas dzemdības. Zēna stāvoklis pēc dzemdībām bija kritisks, tomēr Sandis un viņa māmiņa nepadevās. Pašlaik zēnam ir psihomotorās attīstības aizture un diagnoze - bērnu cerebrālā trieka.

Zēns savā fiziskajā attīstība atpaliek no vienaudžiem. Sandis nesēž, nerāpo, nestaigā, nerunā. Vecākiem zēns ir mīļš puisītis, kuram gribas palīdzēt visiem spēkiem. Ārsti ir ieteikuši regulāru rehabilitāciju.

Pateicoties ziedotāju labajām sirdīm un atsaucībai, Sandis jau vienreiz izgāja ārstēšanās kursu rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Veselības stāvokli var uzlabot ar regulāriem rehabilitācijas kursiem. Palīdzēsim Sandim kļūt veselākam un māmiņai dosim cerību par sava puisīša nākotni!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Atkārtota palīdzība Andai Kivlišai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 244.67 €