Seko mums Šodien saziedoti jau 20.00 €

Palīdzība Samantai

Samanta ir smaidīga 19 gadus jauna meitene.

Samantai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kā rezultāta viņa nespēj ne staigāt, ne rāpot, ne sēdēt bez atbalsta. Diemžēl Samantas bioloģiskā ģimene nerūpējās par meitenei atbilstošu rehabilitāciju, tādēļ viņas stāvoklis ir smagāks nekā citiem jauniešiem ar līdzīgu slimības pakāpi. Meitenei nebija pat piemērots ratiņkrēsls. Samantai bieži nācās dzīvot internātskolā, jo ģimenē bija atkarību un vardarbības problēmas. Šobrīd meitenei ir stipras gūžu locītavu sāpes, kas apgrūtina sēdēšanu, viņai ir minimālas kustību spējas un  pašaprūpes prasmes.

Šis gads viņas dzīvē ienesis brīnišķīgas pārmaiņas – viņa ieguvusi sev jaunu ģimeni, kas par viņu rūpējas un pirmo reizi dzīvē viņai bija iespēja saņemt savai veselībai atbilstošu rehabilitāciju. Gada sākumā Samanta ciemojās pie paziņām Rīgā, kas liktenīgi kļuva par viņas jauno ģimenei. Jauna sieviete uzņēmās rūpes par meiteni, kaut pati dzīvo pieticīgi un audzina trīs  bērnus. Var tikai apbrīnot šīs jaunās sievietes uzņēmību ņemt savā aprūpē smagi slimo meiteni.

Jaunā ģimene atrada iespēju Samantai apmeklēt speciālo skolu, meitene tika aizvesta pie speciālistiem viņas veselības stāvokļa novērtēšanai un vides pielāgošanai. Pēc pirmā rehabilitācijas kursa centrā “Poga” , meitenei jau ir pirmie uzlabojumi. Samantai nozīmēts fizioterapijas un ergoterapijas kurss, kā arī osteopāta, neirologa un audiologopēda konsultācijas. Šāds kurss rekomendēts vismaz 4 reizes gadā. Viena kursa izmaksas ir 510 eiro, gadā kopā 2040 eiro. Autiņbiksītēm un higiēnas precēm nepieciešami līdz pat 50 eiro mēnesī, gadā kopā 600 eiro. Ikdienas aprūpes nodrošināšanai Samantai rekomendēts speciālais pacēlājs vannai, kas maksā 608 eiro. Samantai un viņas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Samantai!

Projekts ievietots portālā 26.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Namiņš bērniem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Gaisma mūsu brīvībai!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

443 397.76 €