Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Sabīnei Strodei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Sabīnei nepieciešamā summa saziedota.

Sabīnei ir 3 gadiņi, viņa ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Kad Sabīne piedzima, tai vajadzēja būt skaistākajai dienai, pilnai tikai ar prieka un laimes mirkļiem. Diemžēl viss izvērtās pavisam citādi. Meitenītes nākšana pasaulē bija ilga un sarežģīta, tā rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums. Meitenīte tika reanimēta un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze – hipoksiski išēmiski CNS bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi.

Sabīne ir emocionāla, gan smejas, gan raud, ļoti pieķērusies vecākiem un vecmammai. Meitenīte nesēž, nestaigā un nerāpo. Sabīne visu saprot, visu grib, bet ne visu var un spēj. Sabīne vairāk darbojas ar kreiso roku- izņem, saliek mantiņas, spēlē telefonā. Klausās, kad lasa grāmatas. Patīk mūzika, mēģina līdzi dziedāt viņai savdabīgā veidā. 

Apmeklējot rehabilitācijas centrus - Gaiļezers, NRC “Vaivari” un RC “Rāzna”, meitenei  ir pamazām nostiprinājusies muguras muskulatūra. Taču vēl ir ļoti daudz darba. Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties. Lai nostiprinātu muguras un gūžas muskulatūru, mazinātu muskuļu tonusu un sasprindzinājumu, ārsts rekomendē reitterapijas nodarbības.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne varētu saņemt 144 reiterapijas nodarbības gada garumā. Tam nepieciešami 2160 eiro.

Vecāki nepadodas un cer, ka Sabīne kļūs par pilntiesīgu un spējīgu cilvēku par spīti likteņa pārbaudījumiem.

Palīdzēsim Sabīnei!

Projekts ievietots portālā 30.08.2017

Projekts noslēgts 22.09.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Simtgades bērniņš

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €