Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Palīdzība Rutai Burnovskai

Rutai no Jūrmalas ir 61 gads, darba mūžs pavadīts strādājot par angļu valodas skolotāju. Viņa ir bijusi aktīva un veselīga dzīvesveida piekritēja. Riteņbraukšana, dārzkopība, sēņošana un ogošana ir bijušas viņas aizraušanās.

Pirms vairāk kā gada Ruta sajuta izteiktu vājumu un tirpšanu rokās un kājās, kam pievienojās nespēks, gaitas, elpošanas un rīšanas traucējumi, pirkstu nejūtīguma dēļ viņa pati pat nespēja paēst un sevi aprūpēt. Rutai tika konstatēta neprecizēta perifērās nervu sistēmas saslimšana ar progresējošu polineiropātiju pēc pārslimotas vīrusa infekcijas.

Pēdējā gada laikā slimnīcā viņa bijusi vismaz 10 reizes. Līdzšinējā ārstēšana nav devusi rezultātu, taču kopš Rutai uzsākta terapija ar imunoglobulīna ievadīšanu, viņas pašsajūta ir uzlabojusies. Ārstu konsīlijs ir noteicis Rutai turpināt imunoglobulīna terapiju. Akūtā situācijā Ruta to varēja saņemt bez maksas, taču šobrīd Rutai tas jāapmaksā pašai. Viena imunoglobulīna kursa cena ir 4885.56 eiro, līdz gada beigām Rutai vajadzīgi trīs imonuglobulīna kursi. Bez šim zālēm slimība var strauji progresēt un Ruta var palikt pilnīgi guļoša un aprūpējama. Ruta lūdz līdzcilvēku palīdzību viņas ārstēšanai nepieciešamo zāļu iegādei.

Palīdzēsim Rutai!

 

Projekts ievietots portālā 08.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Andrim Vasko

Programma AVANTI

Palīdzība Reimosam Blūmam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €