Seko mums Šodien saziedoti jau 6,485.00 €

Palīdzība Rūdim Albertam Pugejam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rūdim Albertam nepieciešamā summa saziedota.

Desmit gadus vecajam Rūdim no Alūksnes novada ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, ar izteiktiem kustību traucējumiem. Rūdis ir dzimis priekšlaicīgi. Zēna svars piedzimstot bija tikai 1200 grami. Pirmajās 3 dzīves nedēļas bērna veselības stāvoklis bija ļoti smags.  Zēns nestaigā. Rūdis ir trešais, jaunākais brālis ģimenē. Ģimene dzīvo 3.stāvā un zēna izkļūšana no dzīvokļa ir ļoti apgrūtināta. Zēns tiek nests uz rokām. Rūdis ir izaudzis un vecākiem fiziski kļūst arvien grūtāk zēnu pārvietot. Ar tēta palīdzību Rūdis tiek pastaigāties, taču viņš ne vienmēr ir blakus vajadzīgā brīdī, un arī viņam tas kļūst par grūtu. Reizēm tiek lūgta kaimiņu palīdzība.

Ģimenei piemērotākais pārvietošanās līdzeklis pa kāpņu telpu būtu krēsla tipa pacēlājs. Tas ļautu Rūdim kopā ar mammu tikt ārā no mājas, neprasot citu cilvēku palīdzību.

Šo krēsla tipa pacēlāju arī lietos kāpņu telpas 2.stāvā dzīvojošais 34 gadus vecais Einārs Pūrs, kurš pēc autoavārijā gūtās traumas ir zaudējis spēju staigāt. Einārs, lai pārvietotos pa kāpnēm lūdz kaimiņu palīdzību, jo viņš dzīvo divatā ar māti. Einārs ir 1.grupas invalīds.

Lai Rūdis Alberts tiktu ārā no mājas, ir nepieciešams krēsla tipa pacēlājs. Kopējās pacēlāja izmaksas ir 8216.08 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Daļu summas - 1643.20 eiro apmērā uz pusēm segs ģimene un Einārs, 3286.44 eiro apmērā segs pašvaldība. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgti 3286.44 eiro.

Palīdzēsim Rūdim Albertam tikt ārā no mājas un atvieglot viņa ģimenes ikdienu!

 

Projekts ievietots portālā 01.10.2018

Projekts noslēgts 15.10.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Atbalsts Anastasijai Koloskovai

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

268 089.19 €