Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Robertam Saidjaševam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa ir saziedota.

Robertam ir 11 gadi, un zēns nemāk runāt, nekontaktē ar citiem bērniem un nemāk lietot rotaļlietas. Māmiņa ļoti pārdzīvo, jo puisēns pirmos savas dzīves gadus attīstījās atbilstoši savam vecumam.

Roberts piecu gadu vecumā ilgstoši un hroniski slimoja divu gadu garumā, kā rezultātā zēnam attīstījušies ļoti izteikti un smagas pakāpes funkcionēšanas ierobežojumi. Roberts nespēj apgūt jaunas iemaņas un pašaprūpi, ir traucēta iekļaušanas sabiedrībā. Zēna veselības stāvoklis tiek raksturots kā ļoti smaga invaliditātes pakāpe.  

Māmiņa rūpējas un ļoti velas savam dēliņam palīdzēt! Robertu regulāri ved uz baseinu, smilšu terapiju, terapijas ar suņiem un zirgiem, pie runas defektoga un citām rehabilitācijām.  Regulārā rehabilitācija uzlabo zēna stāvokli, un viņš mācās 1.speciālajā skolā.

Ārsti Robertam ir nozīmējuši nodarbības pēc PECS metodes. Terapija palīdz runas attīstībai, uzvedības korekcijai. Šī terapija nav iekļauta valsts apmaksātajos rehabilitācijas pakalpojumos, tādēļ ģimene lūdz sabiedrības palīdzību.

Viena PECS terapijas nodarbība, ko vada klīniskais psihologs, izmaksā 60 eiro. Vienā kursā ir desmit nodarbības. Gadā nepieciešami trīs kursi, par kopējo summu 1800 eiro. Robertam nepieciešami arī baseina apmeklējumi, kas kopā izmaksā 500 eiro.

Kopējā palīdzības summa ir 2300 eiro.

Palīdzēsim Robertam!

Projekts ievietots portālā 10.03.2017

Projekts noslēgts 24.03.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Baltais fonds

Draugu stipendija

Īpašas masāžas rūpju bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €