Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Robertam Ričardam Gārstiņam

Mērķis: 8 gadus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6500

Šobrīd Robertam ir 8 gadi un viņš apmeklē skolu. Roberts piedzima priekšlaicīgi un viņa slimības pamatdiagnoze ir bērnu cerebrālās triekas spastiskās displēģijas forma.

Roberts ir intelektuāli attīstīts un šajā ziņā neatšķiras no vienaudžiem, viņa ir muzikālā dzirde, runā ne tikai latviešu , bet arī krievu valodā. Pēc vairākām vizītēm uz Truskavecu ir panākti nozīmīgi rezultāti, tomēr zēns jau ir salīdzinoši liels un rehabilitācijai padodas grūtāk, jāattīsta koordinācija. Pats var paiet nelielu gabaliņu turoties kādam pie rokas, rāpo, var ierāpties dīvānā. Skolā pārvietojās ar staiguli un ratiem.

Roberts ir neatlaidīgs un daudz piestrādā pie savas attīstības - mājās trenējas uz skrejceliņa un steppera trenažieriem. Roberts labprāt brauc ar divriteni, ja ir kāds, kas viņu atbalsta, priecājas par nodarbībām baseinā, patīk reitterapija. Zēnam ir liela interese par sportu, to viņš azartiski vēro TV pārraidēs un viņa sapnis ir uzspēlēt futbolu ar klases puikām. Viņš ir pārliecināts, ka spēs nostāties pats uz savām kājām!

Atkārtota vizīte uz Truskavecu, ārstnieciskā vingrošana un delfīnu terapija Jevpatorijā, kā arī regulāra ārstnieciskā vingrošana un reitterpija, kas pieejama Latvijā zēnu tuvinās sapnim nostāties stabili pašam uz savām kājām. Palīdzēsim viņam to sasniegt!


2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Robertam Ričardam Gārstiņam tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.08., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Venitai Elerei

Palīdzi bērniem staigāt!

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €