Seko mums Šodien saziedoti jau 7,064.00 €

Palīdzība Robertam Kreicburgam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa saziedota.

Roberts ir 8 gadus jauns liepājnieks, kurš jau no dzimšanas sadzīvo ar diagnozēm - Bērnu cerebrālā trieka un simptomātiska epilepsija. Roberts dzima smagās dzemdībās, kuru laikā piedzīvoja ilgstošu skābekļa badu un no vesela puisēna kļuva par bērnu ar īpašām vajadzībām. Skābekļa bads ir radījis nopietnus un neatgriezeniskus bojājumus zēna smadzenēs, tādēļ par savu attīstību viņam nākas cīnīties ilgāk un pacietīgāk. Roberts nestaigā, nerāpo, sēž ar grūtībām, viņa labā rociņa ir stīva un nepaklausīga. Valodas attīstība ir aizkavēta. 

Neskatoties uz ierobežojumiem un grūtībām, kurus zēns piedzīvo savu diagnožu dēļ, Roberts ir ļoti pozitīvs, enerģisks un dzīvespriecīgs. Iespējams, tieši šo īpašību dēļ, viņam ir izdevies sasniegt mazākas un lielākas uzvaras, lai kaut mazliet pietuvotos saviem sapņiem - staigāt, vadīt mocīti, remontēt mašīnas, saviem spēkiem uzkāpt un nokāpt no riteņa un doties patstāvīgi uz skolu bez palīdzības.
Jau no savas dzīves pirmajām dienām, bērns regulāri apmeklē dažādus speciālistus un attīstošas nodarbības - fizioterapiju, logopēdu, masāžu, ergoterapeitu, osteopātu. Divas reizes gadā veic 3 nedēļu rehabilitācijas kursu centrā POGA.

Pirms gada zēnam tika veikta gūžas locītavas rekonstrukcijas operācija. Pacietīgi ieguldītais darbs ir nesis panākumus, par kādiem ģimene Roberta dzīves sākumā vien atļāvās sapņot - zēns patstāvīgi raksta un lasa, daļēji spēj saģērbties un veikt dažādas pašapkalpošanās prasmes, brauc ar specializēto trīsriteni un mājās veikli pārvietojas ar tēta izgatavotu rāpuli. Pavisam nesen Roberts patstāvīgi piecēlās četrrāpus, kas ir ļoti liels progress, ņemot vērā viņa smagos kustību traucējumus. Šie sasniegumi Roberta ģimenei dod spēku nepadoties un darīt visu iespējamo, lai bērna attīstība uzlabotos.

Roberts šogad ir uzsācis skolas gaitas un viņa sabiedrotais ir ratiņkrēsls ar īpašu sēdēšanas sistēmu, kuru, pateicoties ziedotājiem, varējām Robertam sagādāt. Lai stiprinātu zēnu, nepieciešama regulāra rehabilitācija centrā POGA. Gadā nepieciešami 4030 eiro.

Kopā mums izdosies iepriecināt mazo stiprinieku Robertu un viņa ģimeni no Liepājas! Mēs to paveiksim!

Projekts ievietots portālā 02.02.2021

Projekts noslēgts 23.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Palīdzība Kristeram Redliham

Palīdzība Markusam Bluķim

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 160.84 €