Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Ričardam Skrastiņam

Mērķis: rehabilitācija 8 gadus vecam zēnam

Gadā nepieciešams: 1442 lati 

Ričardam ir 8 gadi. Zēns ir dzimis ar neplānotu ķeizargriezienu, dzemdību vai grūtniecības laikā bijis skābekļa trūkums. Tas ir bijis par iemeslu problēmām, kas saistītas ar dēla aizkavēto attīstību. Uzstādītā diagnoze ir atpisks autisms, motorās attīstības aizture, atipisks dermatīts, hiperaktivitāte.

Rudenī Ričardam ir jāuzsāk skolas gaitas, lai gan gatavs zēns tam joprojām nav. Ričardam ir problēmas ar koncentrēšanos un sīkā motorika ir vāji attīstīta. Viņam patīk tehniskas lietas, grāmatas, bērni, dzīvnieki. Mācās lasīt, bet vēl joprojām šis ceļš ir grūts un sarežģīts viņam.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai zēnam vienu reizi bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu un rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā „Līgatne”. Paldies visiem ziedotājiem!

Lai palīdzētu Ričardam virzīties uz priekšu, ārsti iesaka delfīnu terapiju vienu reizi gadā un rehabilitāciju Līgatnē 2 reizes gadā. Kopā gadā nepieciešami 1442 lati.

 Līdz šim visas šīs aktivitātes ir devušas ļoti pozitīvus veselības uzlabojumus, tāpēc ģimene vēlas turpināt iesāktos ārstēšanās kursus. Diemžēl ģimenei nav šādu līdzekļu, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību.

Ričards ir vienīgais bērns ģimenē, stipri mīlēts un ģimene vēlas darīt visu, kas var palīdzēt dēlam tikt uz priekšu.

Palīdzēsim Ričardam veseļoties!

Projekts ievietots portālā:10.09.2010.

Projekts ievietots portālā 29.09.2010

Projekts noslēgts 31.12.2010

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzi bērniem staigāt!

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €