Seko mums Šodien saziedoti jau 121.00 €

Palīdzība Ričardam Mauriņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par atbalstu! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, ziedojumi rehabilitācijai šobrīd ir pietiekoši, jo Ričards saņem arī valsts apmaksāt rehabilitāciju.

Ir pagājis gads, kopš pērnā gada martā ar asām sāpēm vēderā Ričards vērsās pie mediķiem. Vēdera sāpēm strauji pievienojās tirpstoša sajūta kājās, kas noveda līdz pilnīgai ķermeņa lejasdaļas paralīzei un pavisam drīz līdz dzīvei ratiņklēslā. Tas bija šokējoši ne tikai viņam pašam, bet arī mediķiem, jo sākotnējās sūdzības neliecināja par tik smagām sekām.

Ričardam šobrīd ir 19 gadi, viņš sekmīgi pabeidza ģimnāziju un šobrīd  studē datorzinības Rīgas tehniskajā universitātē. Paralēli studijām Ričarda dienas kārtībā visa šī gada garumā bija intensīva un neatlaidīga rehabilitācija gandrīz ik dienu – mājās un pie speciālistiem. Tas bija iespējams pateicoties ziedotāju saziedotajiem līdzekļiem.

Pateicoties, intensīvajam darbam ir uzlabojušies jostas daļas impulsi, Ričards jau spēj sajust kāju muskuļu sasprindzinājumu, impulsu līmenis kopumā ir paaugstinājies it īpaši augšstilbu muskuļos.  Par saziedotajiem līdzekļiem Ričardam tika iegādātas speciālas ortozes, kas ļaus puisim mācīties staigāt un nākotnē iztikt bez ratiņkrēsla.

Lai turpinātu rehabilitāciju ar jaunajām ortozēm, stiprinātu muskulatūru un atjaunotu impulsus Ričardam ir nepieciešams tikpat intensīvu rehabilitāciju turpināt.  

Ričarda ģimene ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai Ričardam dotu iespēju staigāt.  Nepieciešamas 16 fizioterapijas nodarbības ik mēnesi, regulāri biofeedback treniņi vismaz 6 reizes mēnesī,  4 reizes mēnesī  peldēšana, osteopātiskā ārstēšana 2 reizes mēnesī, un vismaz 5 masāžas ik mēnesi. Tas kopumā mēnesī izmaksā vismaz 1000 EUR, gadā kopumā vismaz 12000 EUR.

Ričarda ģimene ļoti lūdz līdzdzilvēku atbalstu, jo tic, ka intensīvais darbs nepaliks bez rauzltātiem un Ričards reiz varēs staigāt!

par Ričardam 2015. gadā saziedoto un izlietoto informāciju var skatīt šeit . 

Projekts ievietots portālā 03.03.2016

Projekts noslēgts 19.12.2016

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Palīdzība Matīsam Balsim

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 634 503.66 €