Seko mums Šodien saziedoti jau 2,105.63 €

Palīdzība Ričardam Grigorjevam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, Ričardam nepieciešamie līdzekļi ir saziedoti.

Ričardam no Jēkabpils ir 20 gadi. 2003. gadā Ričarda un viņas ģimenes dzīve apmeta kūleni, jo trīs gadu vecumā ar Ričardu notika liela nelaime - zēns izkrita no piektā stāva un guva smagu galvas traumu un kreisās ķermeņa puses sasitumu. Vecāki darīja visu, lai nodrošinātu dēlam regulāru ārstniecību un rehabilitāciju, kā arī jaunietis ir pabeidzis 9. klasi Antūžu pamatskolā. Viņam vēl joprojām patīk mācīties angļu valodu, lasīt, rakstīt, zīmēt. Ričards regulāri apmeklē fizioterapeita, ergoterapeita un audiologopēda nodarbības, aktīvi darbojas invalīdu biedrībā. Jaunietis ļoti mīl atrasties pie dabas un doties garās pastaigās.

Lai Ričards varētu doties pastaigās, viņam ļoti nepieciešama kreisās kājas potītes- pēdas cietā ortoze. Ortoze ir dārga, tā maksā EUR 1576,75. Valsts sedz vien EUR 333,29, bet pārējais jāmaksā ģimenei. Ričarda ortozei nepieciešami EUR 1243,46.  Ričarda vecāki to nevar atļauties un lūdz mūsu palīdzību.

Sagādāsim prieku Ričardam, lai viņš varētu brīvi staigāt! Mums kopā tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 04.11.2020

Projekts noslēgts 12.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārim Pavāram

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Draugu stipendija 2020

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 165 599.21 €