Seko mums Šodien saziedoti jau 11,024.29 €

Palīdzība Renātam Kirilovam

Mērķis: 4 gadus veca zēna rehabilitācija Truskavecā,Ukraina
Gadā nepieciešams: 10180

Renāts piedzima 37. grūtniecības nedēļā. Skābekļa bada rezultātā zēnam radās veselības problēmas, kas viņu vajās visu mūžu – viņam ir bērnu cerebrālā trieka, kas izpaužas galvas smadzeņu bojājumā, psihomotorās attīstības aizturē. Pašreiz zēnam ir 4,5 gadi un viņam ir kustību un runāšanas problēmas. Zēna māmiņa ļoti vēlas atkārtoti savam bērnam nodrošināt rehabilitāciju Ukrainā, Truskavecā, jo tā varētu maksimāli uzlabot zēna veselību.

Kā raksta Renāta māmiņa, tad "rehabilitācijas laikā bērna veselībā notika vairākas izmaiņas: uzlabojās sīkā roku motorika, samazinājās spastika kājās, turoties pie gultiņas, zēns mēģina pats celties augšā, kā arī rāpot iemācījās pats, apsēsties, ir kļuvis daudz aktīvāks. Drošāk sāka staigāt, turoties pie abām rokām. Vienlaikus Renāts sāka izrunāt vairākas zilbes.”

Vecāki vēlas nodrošināt atkārtotu rehabilitāciju Truskavecā. Savukārt, Truskavecā gūtais jānostiprina ar vingrošanu, masāžām, raitterapiju, baseina nodarbībām un osteopāta apmeklējumu. Katra no šīm aktivitātēm izmaksā no 500 - 1000 Ls gadā un vecākiem ir jāizšķiras par finansiāli pieejamāko rehabilitācijas veidu.


2009. gada oktobrī- novembrī Bauskā RIMI un  Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Renātam Kirilovam tika saziedoti 1647,66 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.08., pēdējās izmaiņas 14.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Gabrielai Sedolai

Atkārtota palīdzība Andai Kivlišai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 574.67 €