Seko mums Šodien saziedoti jau 3,050.11 €

Palīdzība Renāram Šteinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Renāram nepieciešamā summa ir saziedota.

Renāram ir 8 gadi un mīloša ģimene, kur ir mamma, tētis, vecāka māsa un brālis. Renārs mācās otrajā klasē, un viņam ir diagnosticēts bērnības autisms ar stereotipu uzvedību ar intelektuālo pazeminājumu. Renāram ir valodas attīstības traucējumi un viņš nerunā. Puisēns ļoti mīl garas pastaigas, patīk rotaļāties ar citiem bērniem, bet valodas trūkuma dēļ vienaudži Renāru nesaprot un spēlēšanās izpaliek. Ikdienā zēns ir ļoti kustīgs un aktīvs.

Renārs regulāri apmeklē Montesori un logopēda nodarbības, kas dod ļoti pozitīvus rezultātus zēna attīstībā un patstāvības veicināšanā, kā arī komunikācijas veicināšanā ar saviem līdzcilvēkiem. Nodarbības nedrīkst pamest, un darbs ar Renāru jāturpina regulāri visu gadu. Zēna ģimene lūdz mūsu atbalstu nodarbību izmaksu segšanai centrā “Iespēja izaugsmei”, kur Renārs līdz šim brīdim apmeklē nodarbības un ar prieku iesaistās darbā ar speciālistiem. Gadā kopā nepieciešami 3810 eiro.

Palīdzēsim Renāram! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.11.2020

Projekts noslēgts 03.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Mārim Pavāram

#Neklusē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 214.31 €