Seko mums Šodien saziedoti jau 11,992.50 €

Palīdzība Renāram Brūzniekam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Renāram nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Renāram ir 3 gadiņi. Puisēnam ir konstatēti ekspresīvās valodas traucējumi un ir lielas grūtības saprasties ar savu ģimeni un vienaudžiem. Šobrīd puisēns var pateikt vien dažus vārdus. Neskatoties uz valodiņas aizturi, mazais ir mīļš, aktīvs un draudzīgs puisēns, kam ļoti patīk spēlēties ar automašīnām un traktoriem. Renārs spēj veikli pārvietoties ar skrejriteni, izbauda garas pastaigas dabā kopā ar ģimeni. Ir ļoti sāpīgi, jo mazais nespēj izrunāt savus dienas iespaidus un pārdzīvojumus, kas nogulstas mazajā sirsniņā un paliek nepateikts līdzcilvēkiem.

Renāram ir ļoti nepieciešama intensīva valodas attīstības terapija, kas mēnesī izmaksā 200 eiro. Renāram šādas nodarbības nepieciešamas 6 mēnešus un kopā nepieciešami EUR 1200. Renāra ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu, un viņi lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Renāra valodiņas attīstībai, mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 18.06.2021

Projekts noslēgts 13.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Arturam Levickim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 606 087.04 €