Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Reinim Bondaram

Mērķis: Rehabilitācija 6 gadus vecam zēnam
Gadā nepieciešams: 5800

Reinis ir apņēmības pilns reiz spert pirmos soļus!...

...neskatoties uz to, ka Deviņu mēnešu vecumā mediķi viņam diagnosticējuši reti sastopamu, ģenētiski iedzimtu slimību – Spinālo Muskuļu Atrofija, kuras galvenais simptoms ir vispārējs muskuļu vājums, kas progresē līdz brīdim, kamēr iestājas bērna nāve. Vienīgais veids, kā uzlabot bērna fizisko veselību ir medicīniskā rehabilitācija.

Visbiežāk, šādas slimības piemeklēti, bērniņi nesagaida savu otro dzimšanas dienu. Tomēr, par prieku vecākiem, Reinis 6 gadu vecumā var lepoties ar savām pirmajām, grūtā un neatlaidīgā darbā izcīnītām, uzvarām – ar palīdzību nostāvēt uz celīšiem, muskulatūras tonuss kļuvis daudz stiprāks; muguras muskuļi, pretstatā mediķu prognozēm, attīstās. Jaunākais sasniegums ir spēja noturēties četrrāpus. Priekšā liels darbs jāiegulda, lai Reinis iemācītos patstāvīgi ieņemt pozas, kas reiz viņam palīdzēs staigāt – apsēsties, rāpot un piecelties. Reiņa ikdiena atšķiras no savu draugu aktivitātēm. Viņš vairs neuzdod jautājumu: „Kāpēc!” Reinis saprot: manā dzīvē ir liels izaicinājums: kļūt stipram kā Supermenam!

Zēna veselības uzlabošanai nepieciešama rehabilitācija Starptautiskā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, delfinārijā Jevpatorijā, kā arī rehabilitācija centrā „Vaivari”. Ļoti svarīgi būtu apmeklēt specializētu klīniku Ņujorkā (ASV).

Pateicamies daudzajiem līdzcilvēkiem par atbalstu. Ikviens santīms palīdz Reinim cīnīties, lai reiz gūtu uzvaru.

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Reinim Bondaram tika saziedoti 1993,34 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā: 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 15.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Palīdzība Arttu Mikael Airiainen

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €