Seko mums Šodien saziedoti jau 4,122.60 €

Palīdzība Rasmai Kočkerei

Rasmai no Preiļiem ir 52 gadi. Viņa dzīvo divatā ar vīru, meita uzsākusi studijas Rīgā. Rasma ir enerģiska un dzīvespriecīga, strādā par sociālo aprūpētāju, brīvajā laikā viņai patīk dārza darbi. Arī šobrīd, kad Rasma cīnās ar smagām veselības problēmām, viņa ir saglabājusi dzīvesprieku un optimismu. Tomēr viņa mulst par vajadzību lūgt līdzcilvēku palīdzību. Ārstēšanās nevedās tik veiksmīgi kā gribētos, tādēļ nepieciešamas dārgas zāles.

Pirms pusotra gada Rasmai atklāja ļaundabīgu dzemdes kakla audzēju. Rasma ir saņēmusi vairākus ķīmijterapijas kursus, kā arī starošanu, tomēr šobrīd pēc slimības saasināšanās ārstu konsīlijs nozīmēja viņai imūnterapijas medikamentu Keytruda. Šis medikaments ir valsts apmaksāts, bet ne Rasmas diagnozei. Viņa vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu individuālu kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida. Arī pozitīvā gadījumā kompensācija segs tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas.

Rasmai zāles nepieciešamas ik pēc 3 nedēļām 4063,24 eiro apmērā. Gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 011 eiro. Šādu līdzekļu Rasmas ģimenei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Rasmai!

Projekts ievietots portālā 06.10.2022

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Markam Bindukam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 625.74 €