Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.50 €

Palīdzība Ralfam Rozem

Ralfam nepieciešamā summa saziedota. Paldies visiem ziedotājiem!
Deviņgadnieks Ralfs kopā ar ģimeni dzīvo Jelgavā. Divu gadu vecumā zēnam atklāja abpusēju sensoneirālu  4. pakāpes vājdzirdību. Valodas apguve bija ļoti apgrūtināta, jo tās uztveri samazināja ikdienas fona trokšņi.

 Tika  uzsākta ārstniecība un tika iegādāti digitālie dzirdes aparāti. Pateicoties šiem aparātiem Ralfs pēc pāris mēnešiem sāka runāt. Laika gaitā zēnam tika nomainīts dzirdes aparāts uz jaunāku modeli  ar FM sistēmu. Zēna attīstība strauji auga. Līdz ar cītīgu logopēdisko darbu Ralfs spēja uzsākt mācības Jelgavas speciālajā internātpamatskolā, korekcijas klasē. Ralfs ir ļoti centīgs, zinātkārs un sirsnīgs zēns.

FM sistēma nepieciešama mācību procesā, lai labāk uztvertu mācību vielu. Skolā zēns uztvēra skolotāja stāstīto, bija drošība, ka nekas netiks palaists garām. Tagad Ralfa FM sistēmas uztvērējs ir salauzts un nav remontējams.

Ralfa skolotāja un mamma novēro, ka zēns tagad nespēj uztvert informāciju, jo neizprot teiktos jēdzienus.

Ralfa dzirdes zudumam jau pielāgoto dzirdes aparāta modeli abām ausīm zēns jau lieto, bet tam nepieciešams speciāls uztvērējs Widex SCOLA Buddy, kuru var savienot ar Widex SCOLA talk FM sistēmu.

Ralfam nepieciešama FM uztvērējiekārta Widex SCOLA Buddy, kas maksā 459 lati. Ralfa māmiņa FM uztvērējiekārtu apmaksāt pati nevar. Ģimene apmaksā  nodarbības pie logopēda un Montessori nodarbības.

Palīdzēsim Ralfam dzirdēt!

Projekts ievietots portālā: 30.10.2012., projekts noslēgts 02.11.2012.

Projekts ievietots portālā 22.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 063.88 €