Seko mums Šodien saziedoti jau 1,078.71 €

Palīdzība Ralfam Masam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Ralfs ir smaidīgs, mīļš, aktīvs un ļoti komunikabls zēns no Balviem. Ralfiņš piedzima 26 grūtniecības nedēļā, un svēra vien 1 kg un 50 gramus. Pirmos 3 mēnešus puisēns ar mammu pavadīja Bērnu Klīniskajā Universitātes slimnīcā. Ralfam tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Ralfiņš aktīvi cenšas pārvietoties rāpojot, cenšas staigāt turoties pie mēbelēm labprāt pārvietojas turoties pie rokas pieaugušajam. Puisēns aktīvi ir arī sācis izmantot rolatoru. Ralfiņš daudz runājas, skaita dzejolīšus un ir iemācījies dziedāt dziesmiņas. Šobrīd ģimenes ikdiena ir nemitīga rehabilitācija, lai puisēns nostātos uz savām kājām, skrietu kā viņa vienaudži un apmeklētu bērnudārzu. Ģimene līdz šim rehabilitācijas nodarbības apmaksāja no saviem līdzekļiem, bet Ralfiņam ir vajadzīga vēl intensīvāka rehabilitācija un tam līdzekļu pietrūkst.

Mazajam censonim ļoti nepieciešami EUR 2340 eiro diviem intensīvajiem rehabilitācijas kursiem Rehabilitācijas centrā Poga! Ralfiņam jāstaigā un mēs varam palīdzēt! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 13.06.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Suns- vairāk kā draugs

Grāmatu starts

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 067 209.42 €