Seko mums Šodien saziedoti jau 1,235.00 €

Palīdzība Raimondam Martinsonam

Paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Raimondam no Rīgas ir 26 gadi. Puisi ir piemeklējis skaurds liktenis. No 4 gadu vecuma Raimonds sadzīvo ar retu ģenētisku slimību - Dišēna muskuļu distrofiju. Tā ir smaga un nedziedināma slimība, kuras ietekmē pakapeniski sairst muskuļi. 

No 11 gadu vecuma Raimonds vairs nespēj pats staigāt un var pārvietoties tikai ratiņkrēslā. Taču pēdējos 6 gadus puisis ir pilnībā paralizēts, nespēj pats ne paēst, ne padzerties. Raimonds tiek barots ar gastrostomas palīdzību. Ikdienā puisi pieskata un aprūpē viņa mamma. Tas ir liels pārbaudījums visai ģimenei, kas ar lielu rūpību un mīlestību savam dēlam centušies nodrošināt pašu labāko aprūpi, taču šobrīd nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Pērnā gada nogalē Raimonds saslima ar abpusēju plaušu karsoni, vairāk kā mēnesi ārstējās slimnīcā. Pēc slimības viņš vairs paša spēkiem nespēj elpot. Raimonds elpo caur traheostomu ar elpošanas ventilatora un skābekļa aparāta palīdzību. Muskuļu vājuma dēļ Raimonds pats nespēj atklepot. Tādēļ ārsts viņam nozīmējis mājas apstākļos lietot īpašu ierīci - klepus mašīnu, kura palīdz atklepot, lai plaušās nekrātos šķidrums. Šādu ierīci valsts neapmaksā un tās iegādei nepieciešami 4157 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai atvieglotu sava dēla stāvokli. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 11.01.2024

Projekts noslēgts 16.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Aldai Kudorei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 782 113.54 €