Seko mums Šodien saziedoti jau 13,888.50 €

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti nodarbību apmaksai.

Rafaelam no Rēzeknes ir 10 gadi. Zēns bija ļoti gaidīts bērniņš un brīdī, kad viņš ienāca šajā pasaulē, viņam tika dots eņģeļa vārds - Rafaels. Puisēns patiešām bija liels brīnums, jo ārsti nedeva nekādas cerības, ka mammai varētu būt vēl kāds bērniņš. Kā raksta puisīša vecāki: “Rafaels piedzima pilnīgi vesels, dzemdības noritēja labi, un ārsti sacīja, ka viss ir lieliski. Mums likās, ka dzīve ir sākusies no jauna. Mūsu mazulis, mūsu mazais Rafaels priecēja mūs  katru dienu. Viņš auga pasakains un dzīvespriecīgs. Rafaels kļuva par mūsu dzīves jēgu. Pirmie mēneši pēc viņa piedzimšanas bija kā pasaka – Rafaels daudz smaidīja, labi ēda un jau sāka turēt galviņu. Viņš darīja visu, ko vajadzētu darīt bērniem viņa vecumā.”
Tomēr pēc laika vecāki sāka pamanīt, ka Rafaels neveļas, negriežas, nav aktīvs. Viņi nekavējoties griezās pie speciālistiem, tika apmeklētas rehabilitācijas nodarbības, masāžas, baseina nodarbības. Rezultāti bija tikai ap 9 mēnešu vecumu, kad Rafaels mēģināja velties. Tomēr, uzsākot izmeklējumus, Rafaelam tika atklāta diagnoze – ļoti retā ģenētiska slimība - ar gēna mutāciju TUBB4A saistīta leikodistrofija ar hipomielinizāciju, CNS bojājums, kreisās puses hemisindroms un motorās attīstības aizture. Lai arī ir ieguldīti milzīgi līdzekļi un pūles, Rafaels nestaigā, viņam ir ļoti vāja muguriņa, un viņš patstāvīgi nevar apsēsties. Zēns ir pilnībā aprūpējams un asistējams.

Nav iespējams aprakstīt to, ko vecāki ir darījuši puisēna labā - intensīva rehabilitācija, ārsti, speciālisti, manipulācijas testi, analīzes. Tā ir viņu ikdiena un cerība, ka spēs uzlabot dēliņa veselību un funkcionālo stāvokli. Visas darbības izmaksā dārgi un šobrīd ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo Rafaelam nepieciešams speciālais autokrēsliņš. Speciālā autokrēsliņa izmaksas ir 3275 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1500 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par speciālo autokrēsliņu ir 1775 eiro.

Rafaels nesen ir pārcietis smagu operāciju – labās gūžas locītas rekonstrukciju. Pēc šīs operācijas Rafaelam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija un dažādas inovatīvas fizioterapijas metodes, lai palīdzētu kļūt stiprākam. Ikdienā sanāk ļoti daudz pārvietoties ar automašīnu, tādēļ Rafaelam ļoti nepieciešams šis autokrēsliņš, jo atvieglotu ikdienu gan pašam zēnam, gan viņa vecākiem.

Būsim kopā ar Rafaelu un palīdzēsim atvieglot viņa ikdienu! Mums kopā izdosies!

 

 

Projekts ievietots portālā 04.06.2024

Projekts noslēgts 16.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Elīnai Gžibovskai

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 450 824.21 €