Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Poļinai Tihanai

Mērķis: Rehabilitācija 6 gadus vecai meitenītei
Gadā nepieciešams: 600

Poļinai ir 6 gadi, no dzimšanas meitenei ir ļoti nopietni kustību traucējumi. Poļinai ir bērnu cerebrālā trieka. Rociņas strādā tikai 40% no normas.

Lai uzlabotu Poļinas veselību, ar ziedotāju atbalstu meitenīte vairākas reizes ir pabijusi Odesā klīnikā "Budusčeje". Paldies visiem cilvēkiem par atsaucību, sapratni un līdzjūtību!

Trīs gadu laikā regulāri apmeklējot rehabilitācijas centru "Buduschie" (Odessa), Poļinai ir redzamas lielas izmaiņas, pateicoties kurām meitene septembrī varēs iet 1.klasē, vispārizglītojošā skolā. Lai bērna veselību turpinātu uzlabot, Poļinai ir nepieciešams atkārtot rehabilitācijas Odesas klīnikā. Ģimene pati sedz ārstniecības izmaksas un lūdz sabiedrības atbalstu palīdzēt apmaksāt ceļa izdevumus. Tam nepieciešami 600 lati gadā. Palīdzēsim mazajai Poļinai!

2009. gada oktobrī- novembrī Jēkabpilī RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Poļinai Tihanai tika saziedoti 580,76 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 01.06.2009.,pēdējās izmaiņas 14.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros 2021

Palīdzi bērniem staigāt!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €