Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība pēc ugunsgrēka Vārkavā

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par palīdzību ģimenei! 

18. martā uguns nopostīja Gunāra Vaivoda dzimtas mājas „Birztalas”, Vārkavas novada Vārkavas pagasta Piliškās. Bez pajumtes, bez iedzīves un dokumentiem ir palikusi 5 cilvēku ģimene, tai skaitā 2 skolnieki - 14 gadus vecs zēns un 16 gadus veca meitene, viņu vecāki un vecmāmiņa.

Nelaimes brīdī mājās bija tikai vecmāmiņa. Pārējā ģimene bija savās gaitās, un atgriežoties  mājās tā jau bija uguns nopostīta. Sadega arī ģimenes auto, uguns pārmetās arī uz kūti. Saimniecībā bija 7 govis, sešas no tām izdevās paglābt no uguns liesmām.

Ikdienā bērni apmeklē skolu, tētis ir šoferis, mamma apkopj lopiņus un piemājas saimniecību.

Šobrīd ģimene apmetusies pie radiem, taču vēlas palikt savā saimniecībā un turpināt saimniekot. Dzimtas māju ģimenei visdrīzāk nebūs pa spēkam atjaunot, taču ģimene lūdz palīdzību dzīvojamā vagoniņa vai moduļu mājiņas iegādei.

TV sižetu par ģimeni skatieties LNT raidījumā "Degpunktā", 20. martā , plkst. 20:35 un raidījumā Kriminal+ plkst.  22:25 kanālā TV 5.  

Palīdzēsim ģimenei!

Projekts ievietots portālā 20.03.2015

Projekts noslēgts 27.03.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006385*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Čerņihivas apgabala bērnu slimnīcai

Atbalsti rūpju bērniņus!

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 037 737.14 €