Seko mums Šodien saziedoti jau 25.00 €

Palīdzība pēc ugunsgrēka Ķeguma novadā

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta.

2014. gada 16.novembra vakarā ugunsgrēks nopostīja Baltausu dzimtas mājas „Dzelzājus”, Tomes pagasta, Ķeguma novadā. „Dzelzājos” draudzīgi jau gadiem sadzīvojušas 4 paaudzes, kopā 10 cilvēki. Ugunsgrēka vakarā degošo māju izdevās pamest 80 gadus vecajai un smagi slimajai  vecvecmāmiņai, viņa 77 gadus vecajai māsai, vecmāmiņai Inetai, viņas dēla un meitas ģimenēm  ar nepilnus 3 gadus veco dēliņu un 7 un 10 gadus vecajām māsiņām. Pateicoties visu mājinieku ātrajai rīcībai, nelaimē necieta neviens cilvēks un mājdzīvnieks. Uguns pilnībā nopostīja nelielo māju. Sadegusi visa iedzīve – gan apģērbs, ikdienā nepieciešamās lietas, gan sadzīves tehnika.

Šobrīd  visa kuplā ģimene apmetusies tuvējā kaimiņa māja, kas pa ziemu netiek apdzīvota.  Tuvums ļauj aizskriet  pieskatīt saimniecības ēkas un  pabarot  palikušos mājdzīvniekus. Arī pēc nelaimes ģimene ļoti vēlas palikt visi kopā. Kopā dzīvojot tik ļoti sarasts – kopā tiek pieskatīti mazie bērni, aprūpētas vecmāmiņas un arī ikdienas tēriņi kopā dzīvojot sanāk mazāki.

Ģimene līdz šim iztikuši paši saviem spēkiem. Nelaimi pārdzīvojušajiem nav viegli lūgt, bet bez sabiedrības atbalsta krāsmatu vietā jaunu māju neuzcelt.  Ģimene daudz gatava darīt pašu spēkiem, paši pieprot daudzus darbus, taču nepieciešama palīdzība, lai iegādātos būvmateriālus un paveiktu pamatlietas, lai dzimtas māju atjaunotu un visiem būtu kur dzīvot. Ģimene lūdz palīdzību materiālu iegādei 15 500 eiro apmērā.

Projekts ievietots portālā 30.12.2014

Projekts noslēgts 15.05.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006385*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība cilvēkiem pēc insulta

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Dakteris POGA

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

809 831.60 €