Seko mums Šodien saziedoti jau 10,719.29 €

Palīdzība Pavelam Shteinhardt

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Pavelam nepieciešamā summa saziedota.

Pavelam ir 8 gadi, un puisēnam ir dvīņubrālis. Brālīši piedzima krietni pirms laika - 28 grūtniecības nedēļā, un Pāvels svēra vien 1300 grammus. Puisēnam tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka un zēna attīstība norit lēnāk nekā citiem bērniem. Puisēns sāka staigāt  2 gadu vecumā, pirmie vārdi parādījās tikai 3 gadu vecumā. Ģimene, jau sākot no dzimšanas brīža, ir ieguldījusi zēna attīstībā milzīgu darbu – tiek regulāri apmeklētas fizioterapijas, audiologopēda un ergoterapijas nodarbības. Pavels ir uzsācis mācīties 1 klasē, viņam patīk zīmēt, veidot no māla dažādus priekšmetus. Puisēns ar prieku dodas garās pastaigās dabā un mājās atgriežas ar pilnām kabatām dažādu akmentiņu, koku zariņu un interesantu augu. Pavels ir mazs pētnieks. Zēnam ļoti patīk rotaļāties ar savu dvīņubrāli, un viņš ļoti lepojas, ka viņam ir vecāka māsa un brālis.

Pavels ļoti vēlas skriet, lēkt un nodarboties ar sportu, bet šobrīd viņam to liedz viņu kustību traucējumi un speciālās ortozes, kuras jānēsā visu dienu. Pavelam nesen tika veikta ortopēdiskā operācija, lai uzlabotu viņa gaitu un pēc operācijas ļoti nepieciešamas speciālās ortozes. Ortožu izmaksas sastāda 2658.28 eiro, daļa summas 1783 eiro apmērā jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 875.28 eiro.  Pāvela ģimenes vienīgā apgādniece ir mamma un šobrīd pietrūkst līdzekļu ortožu iegādei. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, un mēs varam palīdzēt.

Mums kopā izdosies iepriecināt mazo pētnieku Pāvelu!

Projekts ievietots portālā 23.03.2021

Projekts noslēgts 15.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzība Venitai Elerei

Palīdzība Aivaram Kudiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 269.67 €