Seko mums Šodien saziedoti jau 721.00 €

Palīdzība Paulas Luīzes Bečas aprūpē

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Paulai ir 17 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Riebiņu novadā, 10 kilometrus no pilsētas. Paula ir jaunākais bērns četru bērnu ģimenē ģimenē, vecākie bērni jau ir pieauguši. Pauliņai ir smagas diagnozes – bērnu cerebrālā trieka un atipisks autisms. Meitene nestaigā, nerāpo, slikti balstās uz kājiņām, pārvietojas, šļūcot  pa grīdu. Paula nerunā, saprot vairāk intonāciju, nevis vārdus, mēdz bieži dusmoties, neēst, ja jūtas slikti, ļoti jūtīga. Vajadzīgs stingrs dienas režīms, pazīstami cilvēki un telpas.

Jaunietei nepieciešama īpaša aprūpe. Ikdienā Paula dodas uz skolu, pēcpusdienā bērnu uz maiņām pieskata vecāki. Meiteni nedrīkst atstāt vienu ne uz mirkli. Paulas mamma Ilga stāsta: “Daudz vizinām Pauliņu ratos ārā, lai viņa var vērot kokus, puķes, putnus, dodamies barot draudzīgos kaimiņu mājdzīvniekus – vistiņas, suni, kaķi. Pauliņai ļoti patīk pastaigāties, tikai lauku ceļi nav tik labi, bieži dubļaini, rati smagi, ceļš ved kalnā. Mēs jau arī vairs neesam jauni. Bez palīga īpaši grūti skolas brīvlaikos un vasarā.” 

Tādēļ ģimenei jau ir auklīte, kas palīdz meitas aprūpē. Auklītes palīdzība, pieskatot Paulu, ļoti nepieciešama arī smagāko lauku darbu laikā – kad ģimene rok kartupeļus, ved malku un citos sezonas darbos. Pateicoties auklītes palīdzībai vecāki var ieplānot braucienu uz pilsētu - uz veikalu, pie ārstiem un citās ikdienas darīšanās, veltot laiku pārējo bērnu un mazbērnu apciemojumiem. "Esam ļoti pateicīgi ziedotājiem, kas atbalsta auklīšu programmu. Mums iespēja atstāt Paulu pie mūsu mīļās auklītes dod drošības sajūtu, ka ar bērnu viss būs kārtībā. Bērns aug, mēs paliekam vecāki, arvien grūtāk fiziski tikt galā," atzīst mamma Ilga. 

Paulas ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Paulas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 15.12.2019

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Klusais eņģelītis

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

84 489.23 €