Seko mums Šodien saziedoti jau 79,339.12 €

Palīdzība Paulam Reinardam Padžus- Tīsam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Paulam Reinardam nepieciešamā summa saziedota.

Paulam Reinardam šobrīd ir četri gadiņi un zēns dzīvo Saulkrastos. Puisēns ir ļoti draudzīgs, jauks un labsirdīgs. Puisēnam patīk konstruēšana, patīk veidot dažādas figūriņas no plastilīna. Diemžēl Pauls nezināmu iemeslu dēļ nerunā, viņam ir valodas attīstības traucējumi, komunikācijas, saskarsmes grūtības un autiska spektra traucējumi. Brīžiem zēns ir norūpējies un izmisis, ka viņu neviens nesaprot un sirsnīgi raud par to. 

Paulam nozīmētas regulāras nodarbības pie audiologopēda un ergoterapeita - katra divas reizes nedēļā vismaz gada garumā. Katra nodarbība maksā 25 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 2500 eiro. Paula mammai ir nopietnas veselības problēmas, tētis smagi strādā ārpus Latvijas, lai nodrošinātu ģimenei iztikšanu. Lai zēnu no Saulkrastiem izvadātu uz nodarbībām Rīgā Rehabilitācijas centrā Poga, nepieciešama auklītes palīdzība un nepieciešams segt degvielas izdevumus, jo zēns veselības stāvokļā dēļ nevar braukt ar sabiedrisko transportu. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons", gadā kopā 3072 eiro. Savukārt, degvielas izmaksām gadā nepieciešami līdz pat 1100 eiro. 

Diemžēl ģimenei pietrūkst līdzekļu speciālistu, auklītes un degvielas apmaksai.  Piepildīsim ģimenes sapni, lai Paulītis sāktu runāt! Paulītim jārunā! Mēs varam palīdzēt!

Palīdzēsim Paula Reinarda ģimenei!

Projekts ievietots portālā 16.12.2019

Projekts noslēgts 16.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Atbalsts Ukrainas tautai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 037 487.14 €