Seko mums Šodien saziedoti jau 10,964.29 €

Palīdzība Paulai Luīzei Bečai

Mērķis: Rehabilitācija 5 gadus vecai meitenītei
Gadā nepieciešams: 4900

Mazajai Paulai Luīzei ir 5 gadi. Maza saulīte, kuras smaids apbur visu ģimeni. Diemžēl visu pirmo dzīves gadiņu Pauliņa raudāja un reti smaidīja. Pēc 4 rehabilitācijas kursiem Bērnu klīniskajā slimnīcā uzzinājām Pauliņas diagnozi – bērnu cerebrālā trieka. Smags hipoksisks galvas smadzeņu bojājums uz leikomalācijas fona.

Realitātē tas nozīmē to, ka Pauliņa nerāpo, nestaigā, nerunā. Mazās pēdiņas ir savilktas un jūtīgas, Pauliņa neļauj tām pieskarties un nebalsta kājiņas pret grīdu. Meitenīte māk mīļi smaidīt, smieties, sēdēt un ir iemācījusies arī līst.

Pauliņa ir ceturtais bērns ģimenē. Viņa piedzima 12 gadus pēc vidējās māsiņas, kurai arī ir smaga invaliditāte, smadzeņu bojājuma dēļ. Paulas māmiņa ir aizgājusi no darba, lai visus spēkus veltītu bērniem.

Mamma, tētis, lielais brālis un māsas ļoti gaida to dienu, kad Pauliņa skries pretī ar savām kājiņām un teiks „mamma".

 Projekts ievietots portālā 12.08.2008.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 514.67 €