Seko mums Šodien saziedoti jau 3,487.00 €

Palīdzība Patrīcijai Annai Kusiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Patrīcijai Annai nepieciešamā summa ir saziedota.

Patrīcijai Annai no Bauskas novada ir 11 gadi. Patrīcija piedzima smagās dzemdībās, kā rezultātā viņai ir cerebrālā trieka, un mazliet vēlāk tika konstatēta arī epilepsija. Meitenīte ir pilnībā guļoša, neprot sēdēt, rāpot, nevar pati paēst un darīt pašas elementārākās lietas. Meitenīte ir pilnībā aprūpējama un kopjama. Neskatoties uz smago situāciju, Patrīcija prot priecāties, ar prieku izbauda katru mirkli pastaigās dabā, skatās multfilmas un ir liela fane cūciņai Pepai. Patrīcijai vienmēr ir blakus viņas mamma un kaķis, kas uzrauga, vai draudzenītei viss ir labi. Patrīcijas tētis daudz strādā, lai apgādātu ģimeni, jo mamma strādāt algotu darbu nevar, jo jābūt blakus meitiņai.

Nesen Patrīcijas kāpņu telpā tika ierīkots pacēlājs, kas ļoti atvieglotu meitenītes izkļūšanu no dzīvokļa ar riteņkrēslu. Diemžēl esošais riteņkrēsls ir par mazu un nepieciešams jauns. Riteņkrēsls maksā 2590 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439,20 eiro. Starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Riteņkrēslam nepieciešami 1150.80 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Patrīcijai, lai meitenīte varētu kopā ar ģimeni doties pastaigās dabā un integrēties sabiedrībā. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.03.2023

Projekts noslēgts 31.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Bērniem ar autismu

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 160 090.59 €