Seko mums Šodien saziedoti jau 1,449.26 €

Palīdzība Orestam Jānim Jonasam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Orestam nepieciešamā summa ir saziedota.

Orestam ir 10 gadi un zēns dzīvo Dienvidkurzemē. Orests piedzima priekšlaicīgi, un viņam ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, spastiska diplēģija. Oresta attīstība ir noritējusi daudz lēnāk nekā citiem viņa vecuma vienaudžiem. Orests jau no mazotnes regulāri tiek vests uz intensīvu rehabilitāciju pie speciālistiem. Zēns ir liels varonis, jo rehabilitācijā cītīgi maziem solīšiem virzās uz priekšu un sasniedz jaunas virsotnes un tuvojas savam lielajam sapnim – kļūt patstāvīgākam un stabilākam pārvietojoties. 2021. gadā Orests pārcieta nopietnu operāciju Vācijā (SDR – selektīvi dorsālo rizotomiju). Operācija un intensīva rehabilitācija ir devusi brīnišķīgus rezultātus – Orests sācis apgūt pārvietošanos ar tripodiem un ir ļoti lepns par sevi.

Ikdienā Orests apmeklē skolu, kur jūtas ļoti labi. Zēns aizraujas ar mūziku – patīk gan dziedāt, gan apmeklēt koncertus. Orestam ir pašam savs kvadracikls, ar kuru viņš labprāt vizinās un mierina mammu, lai tā nesatraucas. Orestam ļoti patīk traktortehnika un katru brīvu brīdi dodas līdzi savam tētim uz lauka, un ir pārliecināts, ka kādu dienu pats spēs iesēsties lielajā traktorā un braukt.

Orestam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, un gadā nepieciešami lieli līdzekļi. Oresta rehabilitācijai nepieciešami 9420 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim visi kopā sasniegt Orestam jaunus mērķus un pietuvoties sapnim pastāvīgi staigāt! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 31.08.2023

Projekts noslēgts 23.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzība Intai Boterei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 684.60 €