Seko mums Šodien saziedoti jau 3,290.90 €

Palīdzība Olgai Romanovai

Olgai no Rīgas ir 52 gadi. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, 19 un 20 gadus vecas, kuras vēl meklē savu vietu dzīvē un vecāku atbalsts ļoti vajadzīgs.

Olga strādāja par grāmatvedi, bet darbu zaudēja, drīz pēc tam notika nelaime. Pērnā gada rudenī Olga piedzīvoja insultam līdzīgus simptomus un tika nogādāta slimnīcā. Taču atklājās, ka viņai ir galvas smadzeņu audzējs – glioblastoma. Olgai tika veiktas divas operācijas, staru un ķīmijterapija. Audzējs bija smagi skāris visu ķermeņa kreiso pusi, kā rezultātā tā ir mazkustīga un ar jušanas traucējumiem. Olgai vajadzīga palīdzība un aprūpe pavisam ikdienišķi vajadzību veikšanā. Olgas vīrs ir vienīgais pelnītājs ģimenē un ir uzņēmies rūpes par smagi slimo sievu, strādā no mājām.

Paralēli ķīmijterapijai, ārstu konsīlijs ir nozīmējis Bevucizumab lietošanu. Taču šis medikaments Olgas diagnozei nav valsts kompensēts. Olga ir pieteikusies individuālai zāļu kompensācijai vismaz daļējā apmērā, bet atbilde vēl ir jāgaida. Divas devas ģimene iegādājās par saviem līdzekļiem, bet turpmākajai ārstniecībai ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu. Olga cieš no stiprām galvas sāpēm un sliktas dūšas, taču jau pēc pirmās devas šie simptomi mazinājās. Zāles, kuru cena svārstas no 1345,56 līdz 1573,40 eiro apmērā, ir vajadzīgas ik pēc 2 nedēļām vismaz līdz gada beigām, kopā nepieciešami vismaz 24 844,92 eiro.

Palīdzēsim Olgai!

Projekts ievietots portālā 01.05.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Atmīnēšanas robots LABAIS

Piešauj pretuzbrukumam!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 672.81 €